9 408,42 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,876 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Енергетичний клас | G |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 2 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 16 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 50 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Световой поток | 560 лм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 127 мм |