8 411,34 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 860 лм |
| Цвет | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 420 см |
| Высота | 188 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 4.3 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,12 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Енергетичний клас | E |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 2 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 8.6 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 37 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4.3 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |