



19 653,06 ₴
Отправка с 14 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1100 лм |
| Цвет | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 48 мм |
| Длина | 374 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 2,276 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 15 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
| Макс. потужність джерела | 15 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Димерні (без димера) |