13 415,64 ₴
Отправка с 17 мая 2026



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 1,195 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 2 |
| Кількість циклів перемикання | 50000 ON/OFF |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 8 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 16 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | Розумне освітлення; Світлодіодна технологія; RGB; ZigBee; HomeKit; Alexa; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Световой поток | 1200 лм |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Длина | 120 |