
2 337,30 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1270 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 848 мм |
| Высота | 36 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,49 |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 12 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 95 Вт |
| Макс. потужність джерела | 12 Вт |
| Функція | Вимикач на корпусі; Світлодіодна технологія |
| Способ подключения | В розетку |
| Напряжение | 230 |