12 636,12 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,992 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Цвет | Білий; Антрацит |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 9.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 9.5 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 9.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Розумне освітлення; Alexa; HomeKit; ZigBee; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | E27 |
| Высота | 770 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 806 лм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 142 мм |