8 175,72 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 550 лм |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 277 мм |
| Длина | 255 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 1,83 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 35 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 2100 K |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 7 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 7 Вт |
| Материал | Метал; Cкло |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 7 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | HomeKit; Alexa; Розумне освітлення; Wi-Fi; Світлодіодна технологія; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | E27 |