



3 280,20 ₴
Отправка с 13 мая 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 90 лм |
| Тип | Настольная лампа |
| Цвет | Белый |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 236 мм |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,42 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 20 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 3 |
| Колiрна температура | 5000 K |
| Колір світла | Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Кількість циклів перемикання | 50000 ON/OFF |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 5 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 5 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Способ подключения | Від батарейок |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тривалість роботи батареї | 160 г |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення; Сенсорне управління; Вимикач на корпусі; На батарейках |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |