


5 056,80 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,117 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 12 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 55 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Световой поток | 770 лм |
| Размеры | |
| Диаметр | 222 мм |