2 953,86 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1600 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,603 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 1124 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 110 Вт |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 18 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 18 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Способ подключения | В розетку |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Вимикач на корпусі |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 36 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |