
4 494,84 ₴
Отправка с 15 мая 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Световой поток | 400 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 4.5 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,441 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Максимальна споживана потужність світильника | 4.5 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Кут випромінювання | 40 ° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 25 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення |
| Напряжение | 230 |