



5 546,52 ₴
Отправка с 14 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1080 лм |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,806 |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 4 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 12 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 3000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
| Макс. потужність джерела | 3 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |