
2 754,36 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цоколь | R7s |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 118 мм |
| Диаметр | 29 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,1 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 120 Вт |
| Енергетичний клас | D |
| Колiрна температура | 3000 K |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість циклів перемикання | 50000 ON/OFF |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 14 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Димерні |