6 235,32 ₴
Отправка с 17 мая 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 600 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,595 |
| Высота | 214 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 214 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 6 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 6 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 24200 г |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | З датчиком; Світлодіодна технологія |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Ширина | 78 мм |