10 822,98 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 560 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 63 мм |
| Длина | 483 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,822 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Цвет | Білий; Глянсовий хром |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 3 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 2.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 7.5 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 2.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | Світлодіодна технологія; З трансформатором |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |