13 488,30 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 4.5 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,29 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Максимальна споживана потужність світильника | 13.5 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 30000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 37 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Световой поток | 1290 лм |
| Диаметр | 366 мм |