| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Световой поток | 1300 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 65 см |
| Длина | 260 см |
| Ширина | 260 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,66 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 90 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 12 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 12 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |