
4 113,90 ₴
Отправка с 14 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Световой поток | 4050 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 275 мм |
| Длина | 292 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 2,06595 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 280 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Кут випромінювання | 54 ° |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 31.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 31.5 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 50000 г |
| Потребляемая мощность | 31.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Димерні (без димера) |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |