


12 508,86 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Серебристый |
| Световой поток | 670 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 625 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,63 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 4 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 12 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 45 Вт |
| Макс. потужність джерела | 3 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |