16 751,70 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 2,415 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 165 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Матовый хром |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 27 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 27 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 27 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Дистанційне керування; Розумне освітлення; Bluetooth; Alexa; HomeKit; ZigBee; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою дистанційного керування; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Диаметр | 348 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 51 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2400 лм |