
13 089,30 ₴
Отправка с 14 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 840 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1950 см |
| Длина | 1004 см |
| Ширина | 160 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,63 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Енергетичний клас | G |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 15 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Кут випромінювання | 85 ° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
| Макс. потужність джерела | 15 Вт |
| Функція | Димерні (без димера); Світлодіодна технологія |
| Типи підвісу | Пiдвiсна |