9 898,14 ₴
Отправка с 08 июня 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Напряжение | 230 В |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Световой поток | 2400 лм |
| Длина | 3000 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Высота | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 31 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Максимальна споживана потужність світильника | 31 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 165 Вт |
| Макс. потужність джерела | 31 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; RGB; Alexa; ZigBee; HomeKit; Bluetooth; Розумне освітлення; З трансформатором; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Тип вилки | G; C |
| Способ подключения | В розетку |