


6 942,60 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 370 лм |
| Размеры | |
| Длина | 147 см |
| Высота | 67 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Глянсовий хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,488 |
| Материал | Металл/пластик |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Енергетичний клас | F |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 2 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 10 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 25 Вт |
| Макс. потужність джерела | 2.5 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |