4 277,28 ₴
Отправка с 13 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 80 лм |
| Цвет | Белый |
| Потребляемая мощность | 4.5 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 155 мм |
| Высота | 390 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 90 Ra |
| Вес | 0,55 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 3 |
| Колiрна температура | 3000 K |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Кількість циклів перемикання | 50000 ON/OFF |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 4.5 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Способ подключения | В розетку; Від батарейок |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тривалість роботи батареї | 40 г |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення; Вимикач на корпусі; Сенсорне управління; На батарейках |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |