21 774,48 ₴
Отправка с 16 мая 2026Создайте идеальную атмосферу с помощью освещения Philips Hue с регулировкой яркости. Энергоэффективное освещение с дистанционным управлением, которое поможет вам создать идеальное освещение, а зависимости от того, что вы будете делать, в соответствии с вашими идеями или настроением.
Более подробно о системе HUE можно узнать в нашей статьи.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 3000 лм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 6,875 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 205 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 33.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 33.5 Вт |
| Материал | Метал; Cкло |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 33.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Дистанційне керування; Розумне освітлення; Alexa; ZigBee; HomeKit; Bluetooth; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою дистанційного керування; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 99 мм |
| Диаметр | 444 мм |