29 770,44 ₴
Отправка с 16 мая 2026Создайте идеальную атмосферу с помощью освещения Philips Hue с регулировкой яркости. Энергоэффективное освещение с дистанционным управлением, которое поможет вам создать идеальное освещение, а зависимости от того, что вы будете делать, в соответствии с вашими идеями или настроением.
Более подробно о системе HUE можно узнать в нашей статьи.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Световой поток | 2550 лм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 111 см |
| Высота | 1458 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 29 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 3,64 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Енергетичний клас | F |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Максимальна споживана потужність світильника | 29 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 175 Вт |
| Макс. потужність джерела | 29 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Розумне освітлення; RGB; Bluetooth; HomeKit; Alexa; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону; Wi-Fi |
| Тип вилки | C |
| Напряжение | 230 |