



17 966,76 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1750 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 970 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 2,42 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 25 Вт |
| Енергетичний клас | F |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 2200 K |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 4 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 4.3 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 17.2 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Потребляемая мощность | 4.3 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |