



6 235,32 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Серый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 81 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,06 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 260 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Кількість лампочок | 2 |
| Макс. потужність джерела | 14 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Цоколь | E27 |