



7 341,60 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,275 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 298 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Антрацит |
| Кількість лампочок | 1 |
| Макс. потужність джерела | 20 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 20 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Цоколь | E27 |