

6 108,48 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 990 лм |
| Цвет | Бронзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 132 мм |
| Диаметр | 210 мм |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,04 |
| Материал | Метал; Cкло |
| Енергетичний клас | F |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Максимальна споживана потужність світильника | 36 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 70 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Степень защиты, IP | IP20 |