
6 525,54 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1000 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 176 см |
| Высота | 80 см |
| Ширина | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Матовый хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,774 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Енергетичний клас | C |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 2 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 6 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 70 Вт |
| Макс. потужність джерела | 3 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |