
6 960,66 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1020 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 372 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Матовый хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 4.3 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,362 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Енергетичний клас | F |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Колiрна температура | 3000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 12.9 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 31 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4.3 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |