19 526,22 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 2400 лм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 450 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Глянсовий хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 5,346 |
| Материал | Метал; Cкло |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 6 |
| Колiрна температура | 3000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 180 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 150 Вт |
| Макс. потужність джерела | 30 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Димерні (без димера) |
| Высота | 124 мм |
| Основные | |
| Напряжение | 230 |