
5 220,18 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1020 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 105 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Матовый хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 4.3 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,168 |
| Материал | Метал; Cкло |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Колiрна температура | 3000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 12.9 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4.3 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |