


3 715,32 ₴
Отправка с 13 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 800 лм |
| Цвет | Белый |
| Потребляемая мощность | 14 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 367 мм |
| Высота | 423 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 2,53 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 55 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 14 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 14 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Способ подключения | В розетку |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тип вилки | C |
| Функція | Світлодіодна технологія; Дімміруємий, з диммером; Вимикач на корпусі; Сенсорне управління |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |