


7 613,34 ₴
Отправка с 15 мая 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 3300 лм |
| Размеры | |
| Диаметр | 500 мм |
| Высота | 112 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 36 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 2,663 |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 36 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 235 Вт |
| Макс. потужність джерела | 36 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |