
7 559,16 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2350 лм |
| Размеры | |
| Высота | 99 мм |
| Диаметр | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,75 |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Холодно-біла |
| Енергетичний клас | E |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Колiрна температура | 6500 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 24 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 165 Вт |
| Макс. потужність джерела | 24 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |