| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,7 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Диаметр | 102 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 35 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 4.5 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Потребляемая мощность | 4.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Димерні (без димера) |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |