
3 806,04 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 380 лм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Матовый хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 4.5 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,31 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Способ крепления | Включений |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 13.5 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Кут випромінювання | 36 ° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 25 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Глибина поглиблення | 45 мм |
| Монтажний отвір | 70 мм |
| Кількість штук в упаковці | 3 |
| Напряжение | 230 |