| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,944 |
| Высота | 82 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 240 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Белый |
| Кількість лампочок | 2 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Макс. потужність джерела | 5.5 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 122 мм |