


10 695,72 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1500 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 472 см |
| Высота | 105 см |
| Ширина | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Матовый хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 4.5 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,454 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 13.5 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 35 Вт |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Функція | Димерні (без димера); Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |