

6 307,98 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,71 |
| Высота | 235 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 197 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Чорний; Сріблястий; Фанера |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Макс. потужність джерела | 60 Вт |
| Материал | Метал; Cкло |
| Напряжение | 230 |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 140 мм |