



4 530,96 ₴
Отправка с 15 мая 2026
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1300 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 250 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,555 |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 15 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 90 Вт |
| Макс. потужність джерела | 15 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення |
| Высота | 23 мм |