6 960,66 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 2800 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 см |
| Диаметр | 368 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 23 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,308 |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Максимальна споживана потужність світильника | 23 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 195 Вт |
| Макс. потужність джерела | 23 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Дистанційне керування; Яскравість регулюється за допомогою дистанційного керування |
| Напряжение | 230 |