


3 261,72 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 2550 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 35 мм |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 23.5 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,64 |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Способ крепления | Включений |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 2 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 47 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Кут випромінювання | 110 ° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 175 Вт |
| Макс. потужність джерела | 23.5 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Глибина поглиблення | 117 мм |
| Монтажний отвір | 200 мм |
| Кількість штук в упаковці | 2 |
| Напряжение | 230 |