2 627,10 ₴
Отправка с 13 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 175 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 90 Ra |
| Вес | 0,38 |
| Высота | 380 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 10 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 3 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Цвет | Белый |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 3 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 3 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 5 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Способ подключения | Від батарейок |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тривалість роботи батареї | 35 г |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення; Сенсорне управління; Вимикач на корпусі; На батарейках |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Ширина | 99 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 290 |