4 241,16 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Световой поток | 1500 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 67 мм |
| Длина | 298 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,973 |
| Материал | Металл/пластик |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Енергетичний клас | G |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 18 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Макс. потужність джерела | 18 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення |
| Кількість циклів перемикання | 13000 ON/OFF |