6 888,42 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,76 |
| Высота | 195 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 195 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Антрацит |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Макс. потужність джерела | 12 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | З датчиком |
| Ширина | 135 мм |