Перемикач навантаження VIDEX RESIST. Контактний комутаційний апарат, здатний вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов кола, а також витримувати протягом нормованого часу струми під час нормованих ненормальних умов у колі, таких як коротке замикання.
Перемикач навантаження призначений для здійснення ручних операцій вмикання/вимикання електричних кіл та перемикання навантаження між двома джерелами живлення. Не забезпечує захист мереж від перевантажень та коротких замикань. Розрахований на використання не навченими спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960°С.
Відповідає стандарту ДСТУ EN IEC 60947-3:2022. Не містить шкідливих речовин. Не підлягає утилізації з побутовими відходами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 20 |
| Вес | 222г |
| Вольтаж | 400В |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Категория | Перемикач навантаження |
| Контактна група | I-0-II |
| Количество в упаковке | 4шт шт. |
| Количество полюсов | 3п |
| Кількість у коробі | 80шт |
| Материалы | Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали контактів) |
| Переріз кабелю | 1-25мм² |
| Рабочая температура | -5°C ~ + 40°С |
| Розміри | 84mm x 54mm x 74mm |
| Серия | RESIST |
| Сила тока | 63А |
| Частота | 50/60 Hz |