LED світильник вбудований круглий VIDEX 6W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала, але важливо при монтажі перевіряти, щоб внутрішня частина світильника не була накрита різними теплоізолюючими матеріалами! Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 85Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 510Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 220-240В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Световой поток | 510 лм |
| Мощность | 6 Вт/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 65 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 118mm х 25mm |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Максимальная сила тока | 45mA |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Енергоефективність | 85 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Материалы | Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Категория | Світильники Downlight |